Základní informace o mně

Narodila jsem se na Petra a Pavla léta páně tisíc devět set osmdesát šest. O tom jaké bylo počasí nebo něco pobodného nemám samozřejmě nejmenší potuchy. No a protože pocházím z Osoblažska, světlo světa jsem prvně spatřila v Krnově.

Devět let jsem strávila dojížděním na základní školu v nedaleké Osoblaze, kde jsem si osvojila základní návyky potřebné pro další studia, z nichž některé se změnily téměř v posedlost. Vlastně k tomu stačila první třída, protože hrozně ráda něco čtu (to mám po babičce) a píšu (vztahuje se samozřejmě na věci, které nemusím, protože člověk v životě musí jen jednu věc a tou je umřít a na to já prosím pěkně nespěchám). /O dalších mých studiích se můžete dočíst zde/

Od roku 2011 jsem členkou Moravskoslezské pobočky České botanické společnosti (se sídlem ve Valašském Meziříčí) a od téhož roku také její alma máter (s ústředím v Praze).

Od Apríla 2015 do června 2016 (včetně) jsem pracovala v záchranné stanici pro živočichy ČSOP Vlašim (poblíž obce Pavlovice, u Vlašimi).

Od května 2017 pracuji pro Agenturu ochrany přírody a krajiny ČR na Správě CHKO Orlické hory.

já s Cipískem (kuna skalní)

 

Motto: [Helen Keller]: "Žádný pesimista nikdy neobjevil tajemství hvězd, neplavil se do neznámých zemí ani neobjevil nové obzory lidské duše."

 

okrotice červená

Copyright © 2012-2019 http://www.bzo-mz.hostuju.cz/ Všechna práva vyhrazena. English version Česká verze